Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Tenorové

Tenorové

Porovnať výrobok (0)


Cordoba 15TB-E

Cordoba 15TB-E

Cordoba 15TB-E je tenorové ukulele s telom a krkom z exotického dreva bocote, mahagónovým hmatníkom a elektronikou.

Cordoba 20TM

Cordoba 20TM

Cordoba 20TM je tenorové ukulele s prednou doskou z masívneho mahagónu a telom z mahagónu, krkom z mahagónu a kompozitovým hmatníkom.

Cordoba 20TM-CE

Cordoba 20TM-CE

Cordoba 20TM-CE je tenorové ukulele s prednou doskou z masívneho mahagónu a telom z mahagónu, krkom z mahagónu, kompozitovým hmatníkom a elektronikou.

Cordoba 21T-CE

Cordoba 21T-CE

Cordoba 21T-CE je tenorové ukulele s prednou doskou Engelmann smreku a telom z ebenu, krkom z mahagónu, kompozitovým hmatníkom a elektronikou.

Cordoba 22T

Cordoba 22T

Cordoba 22T je tenorové ukulele s prednou doskou z masívneho smreku a telom z palisandru, krkom z mahagónu a kompozitovým hmatníkom.

Cordoba 22T-CE

Cordoba 22T-CE

Cordoba 22T-CE je tenorové ukulele s prednou doskou z masívneho smreku a telom z palisandru, krkom z mahagónu, kompozitovým hmatníkom, elektronikou s dvojpásmovou ekvalizáciou a výrezom cutaway.

Cordoba 25T-CE

Cordoba 25T-CE

Cordoba 25T-CE je tenorové ukulele s prednou doskou z masívnej Akácie a telom z akácie, krkom z mahagónu, kompozitovým hmatníkom a elektronikou.

Ever Play Segovia Ebony 26 T

Ever Play Segovia Ebony 26 T

Ever Play Segovia Ebony 26 T je tenorové ukulele s prednou doskou a telom z ebenového dreva, krkom z dreva catalpa a hmatníkom z dreva tech-wood.

Ever Play Segovia SE-NT-26"

Ever Play Segovia SE-NT-26"

Ever Play Segovia SE-NT-26" je tenorové ukulele s prednou doskou a telom z mahagónu, krkom z dreva catalpa a hmatníkom z dreva tech-wood.

Ibanez UEWT5

Ibanez UEWT5

Ibanez UEWT5 je akustické tenorové ukulele s telom zo sapale, mahagónovým krkom a hmatníkom z dreva Purpleheart.

Ortega HYDRA

Ortega HYDRA

Ortega HYDRA je dvojkrké elektro-akustické 8-strunové a tenorové ukulele s telom z ovangkolu, mahagónovým krkom a orechovým hmatníkom.

Ortega HYDRA-BSTE

Ortega HYDRA-BSTE

Ortega HYDRA-BSTEje dvojkrké elektro-akustické tenorové ukulele s ukebasom s telom z ovangkolu, mahagónovým krkom a orechovým hmatníkom.

Ortega HYDRA-ZS

Ortega HYDRA-ZS

Ortega HYDRA-ZS je dvojkrké elektro-akustické 8-strunové a tenorové ukulele s telom z čierneho zirikotu, mahagónovým krkom a vykladaným javorovým hmatníkom.

Ortega RU5-TE

Ortega RU5-TE

Ortega RU5-TE je tenorové ukulele s prednou doskou zo smreku, telom zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RU5CE-TE

Ortega RU5CE-TE

Ortega RU5CE-TE je elektro-akustické tenorové ukulele s prednou doskou zo smreku, telom zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)