Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Ľavoruké ukulele

Ľavoruké ukulele

Porovnať výrobok (0)


Ortega K1-BL-L

Ortega K1-BL-L

Ortega K1-BL-L je ľavácke sopranínové ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom s ladením B-F#-D-A.

Ortega K1-MM-L

Ortega K1-MM-L

Ortega K1-MM-L je ľavácke sopranínové ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom s ladením B-F#-D-A.

Ortega K2-68-L

Ortega K2-68-L

Ortega K2-68-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z Damarovníku a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

Ortega K2-MAH-L

Ortega K2-MAH-L

Ortega K2-MAH-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z mahagónu a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

ORtega K2-MAP-L

ORtega K2-MAP-L

ORtega K2-MAP-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z javoru a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

Ortega K3-SPM-L

Ortega K3-SPM-L

Ortega K3-SPM-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z javoru a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

Ortega LIZARD-CC-GBL

Ortega LIZARD-CC-GBL

Ortega LIZARD-CC-GBL je ľavoruké koncertné elektro-akustické ukulele s prednou a telom dreva Paldao, krkom z mahagónu a javorovým hmatníkom predávané v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega LIZZY-BS-GB-L

Ortega LIZZY-BS-GB-L

Ortega LIZZY-BS-GB-L je ľavácky elektro-akustickú Ukebass s prednou doskou a telom z mahagónu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom predávaný v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega OUBJE90-MA-L

Ortega OUBJE90-MA-L

Ortega OUBJE90-MA-L je ľavácke, elektro-akustické banjolele s hliníkovým korpusom, javorovým rezonátorom, javorovým krkom a hmatníkom

Ortega RFU11Z-L

Ortega RFU11Z-L

Ortega RFU11Z-L je ľavácke koncertné ukulele s prednou doskou a telom z dreva Zebrawood, krkom z mahagónu a sonokelin hmatníkom v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega RFU11ZE-L

Ortega RFU11ZE-L

Ortega RFU11ZE-L je ľavácke, elektro-akustické, koncertné ukulele s prednou doskou a telom z dreva Zebrawood, krkom z mahagónu a sonokelin hmatníkom v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega RU5CE-L

Ortega RU5CE-L

Ortega RU5CE-L je elektro-akustické, ľavácke, koncertné ukulele s prednou doskou zo smreku, telom zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RU5L

Ortega RU5L

Ortega RU5L je ľavácke koncertné ukulele s prednou doskou zo smreku, telom zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RU5MM-L

Ortega RU5MM-L

Ortega RU5MM-L Sun je ľavoruké koncertné ukulele prednou doskou a telom zo sapale, mahagónovým krkom a orechovým hmatníkom.

Ortega RUCOAL-CE-L

Ortega RUCOAL-CE-L

Ortega RUCOAL-CE-L je koncertné elektro-akustické ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RUCOAL-L

Ortega RUCOAL-L

Ortega RUCOAL-L je koncertné ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RUDAWN-CE-L

Ortega RUDAWN-CE-L

Ortega RUDAWN-CE-L je elektro-akustické koncertné ukulele s prednou doskou z mahagónu, telom zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RUDAWN-L

Ortega RUDAWN-L

Ortega RUDAWN-L je ľavácke koncertné ukulele s prednou doskou z mahagónu, telom zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RUEB-CC-L

Ortega RUEB-CC-L

Ortega RUEB-CC-L je ľavácke koncertné ukulele s prednou doskou a telom z ebenu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega RUHZ-MM-L

Ortega RUHZ-MM-L

Ortega RUHZ-MM-L je ľavácke koncertné ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z mahagónu a Tecwood hmatníkom.

Ortega RUMG-CE-L

Ortega RUMG-CE-L

Ortega RUMG-CE-L je ľavácke, elektro-akustické koncertné ukulele s prednou doskou a telom z manga, krkom z okoume a Tecwood hmatníkom.

Ortega RUMG-L

Ortega RUMG-L

Ortega RUMG-L je ľavácke koncertné ukulele s prednou doskou a telom z manga, krkom z okoume a Tecwood hmatníkom v cene spolu s polstrovaným puzdrom.

Ortega RUOCEAN-CE-L

Ortega RUOCEAN-CE-L

Ortega RUOCEAN-CE-L je elektro-akustické koncertné ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RUOCEAN-L

Ortega RUOCEAN-L

Ortega RUOCEAN-L je koncertné ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega RUTI-CC-L

Ortega RUTI-CC-L

Ortega RUTI-CC-L je ľavácke koncertné ukulele s prednou doskou z cédru a telom z orechu, krkom z okoume a orechovým hmatníkom v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Zobrazenie 1 až 25 z 25 (1 stránok)