Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Ostatné strunové nástroje


Porovnať výrobok (0)


Ortega Caiman FL-GB

Ortega Caiman FL-GB

Ortega Caiman FL-GB je bezpražcový Ukebas s prednou doskou a telom z akácie, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ortega DSSUITE-UKE

Ortega DSSUITE-UKE

Ortega DSSUITE-UKE je elektro-akustické koncertné ukulele s prednou doskou z masívneho smreku a telom z mahagónu, krkom z dreva Okoume a Techwood hmatníkom.

Ortega ECLIPSE-CC4

Ortega ECLIPSE-CC4

Ortega ECLIPSE-CC4 je koncertné ukulele s telom z masívneho mahagónu, krkom z okoume a orechovým hmatníkom v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega ECLIPSE-TE8

Ortega ECLIPSE-TE8

ECLIPSE-TE8 je tenorové, 8-strunové ukulele s telom z masívneho mahagónu, krkom z okoume a orechovým hmatníkom v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega HYDRA

Ortega HYDRA

Ortega HYDRA je dvojkrké elektro-akustické 8-strunové a tenorové ukulele s telom z ovangkolu, mahagónovým krkom a orechovým hmatníkom.

Ortega HYDRA-BSTE

Ortega HYDRA-BSTE

Ortega HYDRA-BSTEje dvojkrké elektro-akustické tenorové ukulele s ukebasom s telom z ovangkolu, mahagónovým krkom a orechovým hmatníkom.

Ortega HYDRA-ZS

Ortega HYDRA-ZS

Ortega HYDRA-ZS je dvojkrké elektro-akustické 8-strunové a tenorové ukulele s telom z čierneho zirikotu, mahagónovým krkom a vykladaným javorovým hmatníkom.

Ortega K1-BL

Ortega K1-BL

Ortega K1-BL je sopránové ukulele s prednou doskou a telom z dreva okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom.

Ortega K1-BL-L

Ortega K1-BL-L

Ortega K1-BL-L je ľavácke sopranínové ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom s ladením B-F#-D-A.

Ortega K1-GR

Ortega K1-GR

Ortega K1-GR je sopránové ukulele s prednou doskou a telom z dreva okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom.

Ortega K1-MM-L

Ortega K1-MM-L

Ortega K1-MM-L je ľavácke sopranínové ukulele s prednou doskou a telom z okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom s ladením B-F#-D-A.

Ortega K1-ORG

Ortega K1-ORG

Ortega K1-ORG je sopránové ukulele s prednou doskou a telom z dreva okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom.

Ortega K1-PUR

Ortega K1-PUR

Ortega K1-PUR je sopránové ukulele s prednou doskou a telom z dreva okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom.

Ortega K1-RD

Ortega K1-RD

Ortega K1-RD je sopránové ukulele s prednou doskou a telom z dreva okoume, krkom z okoume a orechovým hmatníkom.

Ortega K2-68-L

Ortega K2-68-L

Ortega K2-68-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z Damarovníku a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

Ortega K2-MAH-L

Ortega K2-MAH-L

Ortega K2-MAH-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z mahagónu a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

ORtega K2-MAP-L

ORtega K2-MAP-L

ORtega K2-MAP-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z javoru a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

Ortega K3-SPM-L

Ortega K3-SPM-L

Ortega K3-SPM-L je ľavoruké sopránové ukulele s prednou doskou z javoru a telom z ABS kompozitu, krkom z okoume a abs hmatníkom predávané ako set s puzdrom, ladičkou popruhom a brnkátkami.

Ortega KT-WALKER-V2

Ortega KT-WALKER-V2

Ortega KT-WALKER-V2 je elektro-akustická, basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného mahagónu, mahagónovým krkom a Pau Ferro hmatníkom.

Ortega LIZARD-BS-GB

Ortega LIZARD-BS-GB

Ortega LIZARD-BS-GB je elektro-akustickú Ukebass s prednou doskou a telom z mahagónu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom predávaný v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega LIZARD-CC-GBL

Ortega LIZARD-CC-GBL

Ortega LIZARD-CC-GBL je ľavoruké koncertné elektro-akustické ukulele s prednou a telom dreva Paldao, krkom z mahagónu a javorovým hmatníkom predávané v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega LIZZY-BS-GB-L

Ortega LIZZY-BS-GB-L

Ortega LIZZY-BS-GB-L je ľavácky elektro-akustickú Ukebass s prednou doskou a telom z mahagónu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom predávaný v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega LIZZY-PRO

Ortega LIZZY-PRO

Ortega LIZZY-PRO je elektro-akustickú Ukebass s prednou doskou z masívneho mahagónu, telom z mahagónu, krkom z mahagónu a Pau Ferro hmatníkom predávaný v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega NL-WALKER-MM

Ortega NL-WALKER-MM

Ortega NL-WALKER-MM je celomahagónová cestovná gitara. Kobylka a hmatník osadený 20 pražcami sú z dreva akácie. Mahagónový krk má šírku pri nultom pražci 43 mm a menzúrou 625 mm.

Ortega NL-WALKER-RD

Ortega NL-WALKER-RD

Ortega NL-WALKER-RD je celoagátová cestovná gitara. Kobylka a hmatník osadený 20 pražcami sú z dreva akácie. Agátový krk má šírku pri nultom pražci 43 mm a menzúrou 625 mm.

Ortega OBJ250-SBK

Ortega OBJ250-SBK

Ortega OBJ250-SBK je 5-strunové akustické banjo typu Resonator s telom a krkom z mahagónového dreva, hliníkovým korpusom, hmatníkom z dreva ovangkol a 21 pražcami so šírkou pri 0. pražci 31 mm.

Ortega OBJ250OP-SBK

Ortega OBJ250OP-SBK

Ortega OBJ250OP-SBK je 5-strunové akustické banjo tvaru Open Back s telom a krkom z mahagónového dreva, hmatníkom z dreva ovangkol a 22 pražcami so šírkou pri 0. pražci 30 mm.

Ortega OBJ350/6-SBK

Ortega OBJ350/6-SBK

Ortega OBJ350/6-SBK je 6-strunové akustické banjo typu Resonator s telom a krkom z mahagónového dreva, hliníkovým korpusom, hmatníkom z dreva ovangkol a 21 pražcami so šírkou pri 0. pražci 43 mm.

Ortega OBJ450-SBK

Ortega OBJ450-SBK

Ortega OBJ450-SBK je 5-strunové akustické banjo typu Resonator s telom a krkom z mahagónového dreva, hliníkovým korpusom, palisandrovým hmatníkom a 22 pražcami so šírkou pri 0. pražci 31 mm.

Ortega OBJ550W-SNT

Ortega OBJ550W-SNT

Ortega OBJ550W-SNT je 5-strunové akustické banjo typu Resonator s telom, rezonátorom a krkom z orechového dreva, palisandrovým hmatníkom a 22 pražcami so šírkou pri 0. pražci 31 mm.

Zobrazenie 1 až 30 z 125 (5 stránok)