Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

A mandolíny

A mandolíny

Porovnať výrobok (0)


Ibanez M510E

Ibanez M510E

Ibanez M510E je "A" mandolína s vrchnou smrekovou doskou, spodnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z novozélandskej borovice.

Ortega RMA50VY

Ortega RMA50VY

Ortega RMA50VY je akustická "A" mandolína s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z javoru a ovangkolovým hmatníkom.

Ortega RMA5NA

Ortega RMA5NA

Ortega RMA5NA je akustická "A" mandolína s telom z mahagónu, krkom z mahagónu a ovangkolovým hmatníkom.

Ortega RMA5NA-L

Ortega RMA5NA-L

Ortega RMA5NA-L je ľavácka akustická "A" mandolína s telom z mahagónu, krkom z mahagónu a ovangkolovým hmatníkom.

Ortega RMA5VS

Ortega RMA5VS

ORTEGA RMA5VS je akustická "A" mandolína s prednou doskou z mahagónu, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a ovangkolovým hmatníkom.

Ortega RMAE40SBK

Ortega RMAE40SBK

Ortega RMAE40SBK je elektro-akustická "A" mandolína s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z javoru a palisandrovým hmatníkom.

Ortega RMAE40SBK-L

Ortega RMAE40SBK-L

Ortega RMAE40SBK-L je ľavácka elektro-akustická "A" mandolína s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z javoru a palisandrovým hmatníkom.

Stagg M20

Stagg M20

Stagg M20 je mandolína s vrchnou doskou z lipy, spodnou doskou a lubmi z lipy, krkom z dreva nato a palisandrovým hmatníkom.

Stagg M20 LH

Stagg M20 LH

Stagg M20 LH je mandolína určená pre ľavákov s vrchnou doskou z lipy, spodnou doskou a lubmi z lipy, krkom z dreva nato a palisandrovým hmatníkom.

Stagg M20 S

Stagg M20 S

Stagg M20 S je mandolína s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z lipy, krkom z dreva nato a palisandrovým hmatníkom.

Stagg M30

Stagg M30

Stagg M30 je mandolína s vrchnou doskou zo smreku, spodnou doskou a lubmi z lipy, krkom z dreva nato a palisandrovým hmatníkom.

Stagg M40 S

Stagg M40 S

Stagg M40 S je mandolína s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z masívneho javoru, krkom z javoru a palisandrovým hmatníkom.

Stagg M50 E

Stagg M50 E

Stagg M20 S je elektro-akustická mandolína s vrchnou doskou z dreva nato, spodnou doskou a lubmi z dreva nato, krkom z dreva nato a palisandrovým hmatníkom.

Zobrazenie 1 až 13 z 13 (1 stránok)