Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Violy

Violy


Porovnať výrobok (0)


Detská viola - 30cm

Detská viola - 30cm

Detská viola - 30cm je viola veľká 30cm s vrchnou doskou zo smreku, spodnou doskou a lubmi z javoru, ebenovým hmatníkom a gaštanovo hnedým finišom.

Detská viola - 33cm

Detská viola - 33cm

Detská viola - 33cm je viola veľká 33cm s vrchnou doskou zo smreku, spodnou doskou a lubmi z javoru, ebenovým hmatníkom a gaštanovo hnedým finišom.

Detská viola - 36cm

Detská viola - 36cm

Detská viola - 36cm je viola veľká 36cm s vrchnou doskou zo smreku, spodnou doskou a lubmi z javoru, ebenovým hmatníkom a gaštanovo hnedým finišom.

Sandner viola 39,5cm

Sandner viola 39,5cm

Sandner viola 39,5cm sú ručne robené študentské husle s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru a ebenovým hmatníkom.

Stagg VA15

Stagg VA15

Stagg VA15 je viola určené pre začiatočníkov s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z masívneho javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež vystužené puzdro, slák a kol

Stagg VA16

Stagg VA16

Stagg VA16 je viola určená pre začiatočníkov s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z masívneho javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež vystužené puzdro, slák a k

Študentská viola - 39cm

Študentská viola - 39cm

Študentská viola - 39cm je viola veľká 39cm s vrchnou doskou zo smreku, spodnou doskou a lubmi z javoru, ebenovým hmatníkom a gaštanovo hnedým lakovaným finišom.

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)