Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Violončelá

Violončelá

Porovnať výrobok (0)


Stagg ECL 4/4 BK

Stagg ECL 4/4 BK

Stagg ECL 4/4 BK je 4/4 elektrické violončelo s telom z masívneho javoru, javorovým krkom a hmatníkom z palisandru. EDB-3/4 BK. V cene mäkké puzdro a slák.

Stagg VNC-1/2

Stagg VNC-1/2

Stagg VNC-1/2 je violončelo s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z masívneho javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež vystužené puzdro, slák a kolofónia.

Stagg VNC-1/4

Stagg VNC-1/4

Stagg VNC-1/4 je violončelo s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z masívneho javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež nylonové puzdro, slák a kolofónia.

Stagg VNC-3/4

Stagg VNC-3/4

Stagg VNC-3/4 je violončelo s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z masívneho javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež vystužené puzdro, slák a kolofónia

Stagg VNC-3/4 L

Stagg VNC-3/4 L

VNC-3/4 L je violoncello s vrchnou doskou zo smreku, spodnou doskou a lubmi z javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež vystužené puzdro, slák a kolofónia.

Stagg VNC-4/4

Stagg VNC-4/4

Stagg VNC-4/4 je violončelo s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi z masívneho javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež vystužené puzdro, slák a kolofónia.

Stagg-VNC-4/4 L

Stagg-VNC-4/4 L

VNC-4/4 L je violoncello s vrchnou doskou zo smreku, spodnou doskou a lubmi z javoru a javorovou kobylkou a krkom. V cene je taktiež vystužené puzdro, slák a kolofónia.

Violončelová garnitúra VC100 3/4

Violončelová garnitúra VC100 3/4

Violončelová garnitúra VC100 4/4 je set violončela s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru, javorovým krkom, ebenovým hmatníkom a polstrovaným puzdrom.

Violončelová garnitúra VC100 4/4

Violončelová garnitúra VC100 4/4

Violončelová garnitúra VC100 4/4 je set violončela s vrchnou doskou z masívneho smreku, spodnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru a javorovou kobylkou a krkom, ebenovým hmatníkom a polstrovaným puzdro

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)