Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Marshall CODE25

Marshall CODE je 25 W modelingové kombo s 1x10" reproduktorom. Obsahuje 100 prednastavených efektov a množstvo ďalších možností. 

Marshall je popredná britská spoločnosť vyrábajúca hudobné  zosilňovače, reprobedne a osobné slúchadlá. Založil ju v roku 1962 bubeník a majiteľ bubeníckeho obchodu Jim Marsahll na naliehanie Ritchieho Blackmora, Big Jima Sullivana a Peteho Townshenda, ktorý neboli spokojný so zvukom vtedajších aparátov a s ich vysokou cenou.  Masrhall teda prišiel so svojím jedinečným "Crunch" zvukom a razom sa stal veľkou konkurenciou popredných amerických značiek ako bol ku príkaldu  Fender.


Aparáty značky Marshall používajú v dnešnej dobe napríklad: Slash (rockový gitarista skupiny Guns N´Roses), Eric Clapton (britský gitarista, spevák a hudobný skladateľ), Randy Rhoads (americký heavymetalový gitarista, spolupracuje s Ozzym Osbournem) a taktiež Angus Young (gitarista azakladateľ kapely AC/DC).

Hodnotiť

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Marshall je popredná britská spoločnosť vyrábajúca hudobné  zosilňovače, reprobedne a osobné slúchadlá. Založil ju v roku 1962 bubeník a majiteľ bubeníckeho obchodu Jim Marsahll na naliehanie Ritchieho Blackmora, Big Jima Sullivana a Peteho Townshenda, ktorý neboli spokojný so zvukom vtedajších aparátov a s ich vysokou cenou.  Masrhall teda prišiel so svojím viac info...


  • Kód produktu: MMG.M CODE25
  • Výrobca: Marshall
  • Dostupnosť: Skladom
  • 192,00 €

  • Bez DPH: 160,00 €
ks