Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Travel gitary

Travel gitary

Porovnať výrobok (0)


Cordoba Coco Mini All MH

Cordoba Coco Mini All MH

Cordoba Coco Mini All MH je cestovná gitara s mahagónovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu, hmatníkom z kompozitného materiálu so šírkou pri nultom pražci 48mm a nylónovými stru

Cordoba Coco Mini SP/MH

Cordoba Coco Mini SP/MH

Cordoba Coco Mini SP/MH je cestovná gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu, hmatníkom z kompozitného materiálu so šírkou pri nultom pražci 48mm a nylónovými struna

Cordoba MINI II EB-CE

Cordoba MINI II EB-CE

Cordoba MINI II EB-CE je cestovná gitara so smrekovou prednou doskou, telom z ebenu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri 0. pražci 48 mm. Gitara je osadená elektronikou Belcat Uku

Cordoba MINI II FMH

Cordoba MINI II FMH

Cordoba MINI II FMH je cestovná gitara s prednou doskou, telom a krkom zo žíhaného mahagónu s palisandrovým hmatníkom so šírkou pri 0. pražci 48 mm.

Cordoba MINI II MH

Cordoba MINI II MH

Cordoba MINI II MH je cestovná gitara s prednou doskou, telom a krkom z mahagónu, hmatníkom z palisandru so šírkou pri 0. pražci 48 mm.

Cordoba MINI O-CE

Cordoba MINI O-CE

Cordoba MINI O-CE je cestovná gitara s masívnou prednou doskou a masívnym telom z ovangkolu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri 0. pražci 48 mm. Gitara je osadená elektronikou Co

Ibanez EWP14WB

Ibanez EWP14WB

Ibanez EWP14WB je cestovná gitara s prednou doskou z ovangkolu, zadnou doskou a lubmi z ovangkolu, krkom z mahagónu a šírkou hmatníka pri 0 pražci 42 mm.

LAG TKT8

LAG TKT8

LAG TKT8 je akustická mini gitara s prednou doskou zo sapale, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom zo sapale a šírkou pri 0 pražci 48 mm.

Ortega NL-WALKER-MM

Ortega NL-WALKER-MM

Ortega NL-WALKER-MM je celomahagónová cestovná gitara. Kobylka a hmatník osadený 20 pražcami sú z dreva akácie. Mahagónový krk má šírku pri nultom pražci 43 mm a menzúrou 625 mm.

Ortega NL-WALKER-RD

Ortega NL-WALKER-RD

Ortega NL-WALKER-RD je celoagátová cestovná gitara. Kobylka a hmatník osadený 20 pražcami sú z dreva akácie. Agátový krk má šírku pri nultom pražci 43 mm a menzúrou 625 mm.

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)