Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Klasické gitary so snímačom

Klasické gitary so snímačom

Porovnať výrobok (0)


Cordoba 12 Natural SP

Cordoba 12 Natural SP

Cordoba 12 Natural SP je 4/4 klasická gitara s prednou doskou z masívneho európskeho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu, palisandrovým hmatníkom a elektronikou Fishman Presys.

Cordoba C4-CE

Cordoba C4-CE

Cordoba C4-CE je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho mahagónu, zadnou doskou, lubmi a krkom z afrického mahagónu, hmatníkom z palisandru Pau Ferro so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C5-CE

Cordoba C5-CE

Cordoba C5-CE je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C5-CE-BK

Cordoba C5-CE-BK

Cordoba C5-CE-BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm a e

Cordoba C5-CET

Cordoba C5-CET

Cordoba C5-CET je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm a el

Cordoba C5-CET-BK

Cordoba C5-CET-BK

Cordoba C5-CET-BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Dimavery CN-600L

Dimavery CN-600L

Dimavery CN-600L je ľavácka klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z dreva nato a orechovým hmatníkom.

Ever Play Walnut CEQ G03

Ever Play Walnut CEQ G03

Ever Play Walnut CEQ G03 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z orechového dreva, krkom z javoru a blackwood hmatníkom. Gitara je osadená snímačom s ladičkou.

Ever Play Zebrano CEQ 4/4

Ever Play Zebrano CEQ 4/4

Ever Play Zebrano CEQ 4/4 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

Ibanez AEG50N-BKH

Ibanez AEG50N-BKH

Ibanez AEG50N-BKH je je 4/4 Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ibanez AEG50N-NT

Ibanez AEG50N-NT

Ibanez AEG50N-NT je je 4/4 Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ibanez AEG7TN-NT

Ibanez AEG7TN-NT

Ibanez AEG7TN-NT je je 4/4 Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou z masívneho okoume, zadnou doskou a lubmi z okoume, krkom z mahagónu a purpleheart hmatníkom.

Ibanez AEWC300N-NNB

Ibanez AEWC300N-NNB

Ibanez AEWC300N-NNB je 4/4 klasická gitara so snímačom s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom.

Ibanez GA15

Ibanez GA15

Ibanez GA15 elektro-akustická 4/4 klasická gitara s prednou doskou z cédru, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z novozélandskej borovice.

Ibanez GA35TCE

Ibanez GA35TCE

Ibanez GA35TCE je elektro-akustická Thinline 4/4 klasická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Ibanez GA5TCE

Ibanez GA5TCE

Ibanez GA5TCE je elektro-akustická Thinline 4/4 klasická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z novozélandskej borovice.

Ibanez GA6CE

Ibanez GA6CE

Ibanez GA6CE elektro-akustická 4/4 klasická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z novozélandskej borovice.

Lag OC118CE

Lag OC118CE

Lag OC118CE je klasická 4/4 gitara so snímačom s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva khaya, krkom z khaya a hmatníkom hnedého dreva.

Lag OC170CE

Lag OC170CE

Lag OC170CE je klasická 4/4 gitara so snímačom s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva khaya, krkom z khaya a brownwood hmatníkom.

LAG TN270ACE

LAG TN270ACE

LAG TN270ACE je klasická 4/4 gitara so snímačom s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo snakewood, krkom z khaya a Brownwood hmatníkom.

Ortega BWSM2

Ortega BWSM2

Ortega BWSM2 je 4/4 klasická gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho orecha, krkom z mahagónu, ebenovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 48 mm a elektronikou

Ortega DSSUITE-C/E

Ortega DSSUITE-C/E

Ortega DSSUITE-C/E je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho alijašského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a blackwood hmatníkom.

Ortega DSSUITE-E

Ortega DSSUITE-E

Ortega DSSUITE-E je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho alijašského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a blackwood hmatníkom.

Ortega ECLIPSESU.C/E

Ortega ECLIPSESU.C/E

Ortega ECLIPSESU.C/E je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho mahagónu, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a mahagónovým hmatníkom.

Ortega FLAMETAL-TWO

Ortega FLAMETAL-TWO

Ortega FLAMETAL-TWO je 4/4 klasická gitara s tenkým 75mm telom, prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z orecha, krkom z mahagónu, hmatníkom z dreva Pao Ferro so šírkou pri nultom pra

Ortega JADE

Ortega JADE

Ortega JADE je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho Englemann smreku, zadnou doskou a lubmi z masívneho orechu, krkom z mahagónu a blackwood hmatníkom.

Ortega RCE125SN

Ortega RCE125SN

Ortega RCE125SN je, elektro-akustická, thinline klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom so šírkou pri 0 pražci 48mm v c

Ortega RCE125SN-L

Ortega RCE125SN-L

Ortega RCE125SN-L je ľavácka, elektro-akustická, thinline klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom so šírkou pri 0 pražc

Ortega RCE131L

Ortega RCE131L

Ortega RCE131L je ľavácka elektro-akustická klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a sonokelin hmatníkom v cene aj s polstrovaným pu

Ortega RCE131SN-L

Ortega RCE131SN-L

Ortega RCE131SN-L je ľavácka, elektro-akustická klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a sonokelin hmatníkom so šírkou pri 0 pražci

Zobrazenie 1 až 30 z 41 (2 stránok)