Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Klasické gitary so snímačom

Klasické gitary so snímačom

Porovnať výrobok (0)


Ever Play Zebrano CEQ 4/4

Ever Play Zebrano CEQ 4/4

Ever Play Zebrano CEQ 4/4 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

Artesano Nuevo Brillante RSCE

Artesano Nuevo Brillante RSCE

Artesano Nuevo Brillante RSCE je elektro-akustická klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z palisandru, krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba 12 Natural SP

Cordoba 12 Natural SP

Cordoba 12 Natural SP je 4/4 klasická gitara s prednou doskou z masívneho európskeho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu, palisandrovým hmatníkom a elektronikou Fishman Presys.

Cordoba C4-CE

Cordoba C4-CE

Cordoba C4-CE je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho mahagónu, zadnou doskou, lubmi a krkom z afrického mahagónu, hmatníkom z palisandru Pau Ferro so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C5-CE

Cordoba C5-CE

Cordoba C5-CE je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C5-CE-BK

Cordoba C5-CE-BK

Cordoba C5-CE-BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm a elektronikou Fishman Isys+.

Cordoba C5-CET

Cordoba C5-CET

Cordoba C5-CET je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm a elektronikou Fishman Isys+.

Cordoba C5-CET-BK

Cordoba C5-CET-BK

Cordoba C5-CET-BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Dimavery CN-600L

Dimavery CN-600L

Dimavery CN-600L je ľavácka klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z dreva nato a orechovým hmatníkom.

Ever Play Walnut CEQ G03

Ever Play Walnut CEQ G03

Ever Play Walnut CEQ G03 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z orechového dreva, krkom z javoru a blackwood hmatníkom. Gitara je osadená snímačom s ladičkou.

Ibanez AEG50N-BKH

Ibanez AEG50N-BKH

Ibanez AEG50N-BKH je 4/4 Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z okoume, krkom z dreva nyatoh a šírkou hmatníka pri 0 pražci 46mm.

Ibanez AEG50N-NT

Ibanez AEG50N-NT

Ibanez AEG50N-NT je 4/4 Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z okoume, krkom z mahagónu a šírkou hmatníka pri 0 pražci 46mm.

Ibanez AEG7TN-NT

Ibanez AEG7TN-NT

Ibanez AEG7TN-NT je je 4/4 Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z okoume šírkou hmatníka pri 0 pražci 46mm.

Ibanez GA35TCE

Ibanez GA35TCE

Ibanez GA35TCE je elektro-akustická Thinline 4/4 klasická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z dreva nyatoh a šírkou hmatníka pri 0 pražci 46mm.

Ibanez GA5TCE

Ibanez GA5TCE

Ibanez GA5TCE je elektro-akustická Thinline 4/4 klasická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapele, krkom z mahagónu a šírkou hmatníka pri 0 pražci 46mm.

Ibanez GA6CE

Ibanez GA6CE

Ibanez GA6CE elektro-akustická 4/4 klasická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapele, krkom z okoume a šírkou hmatníka pri 0 pražci 52mm.

Lag OC118CE

Lag OC118CE

Lag OC118CE je klasická 4/4 gitara so snímačom s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva khaya, krkom z khaya a hmatníkom hnedého dreva.

Lag OC170CE

Lag OC170CE

Lag OC170CE je klasická 4/4 gitara so snímačom s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva khaya, krkom z khaya a brownwood hmatníkom.

LAG TN270ACE

LAG TN270ACE

LAG TN270ACE je klasická 4/4 gitara so snímačom s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo snakewood, krkom z khaya a Brownwood hmatníkom.

Ortega BWSM2

Ortega BWSM2

Ortega BWSM2 je 4/4 klasická gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho orecha, krkom z mahagónu, ebenovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 48 mm a elektronikou Fishman/Ortega Clasica.

Ortega DSSUITE-C/E

Ortega DSSUITE-C/E

Ortega DSSUITE-C/E je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho alijašského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a blackwood hmatníkom.

Ortega DSSUITE-E

Ortega DSSUITE-E

Ortega DSSUITE-E je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho alijašského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a blackwood hmatníkom.

Ortega ECLIPSESU.C/E

Ortega ECLIPSESU.C/E

Ortega ECLIPSESU.C/E je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho mahagónu, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a mahagónovým hmatníkom.

Ortega FLAMETAL-TWO

Ortega FLAMETAL-TWO

Ortega FLAMETAL-TWO je 4/4 klasická gitara s tenkým 75mm telom, prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z orecha, krkom z mahagónu, hmatníkom z dreva Pao Ferro so šírkou pri nultom pražci 48 mm a elektronikou Fishm

Ortega JADE

Ortega JADE

Ortega JADE je elektro-akustická 4/4 klasická s prednou doskou z masívneho Englemann smreku, zadnou doskou a lubmi z masívneho orechu, krkom z mahagónu a blackwood hmatníkom.

Ortega RCE125SN

Ortega RCE125SN

Ortega RCE125SN je, elektro-akustická, thinline klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom so šírkou pri 0 pražci 48mm v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega RCE125SN-L

Ortega RCE125SN-L

Ortega RCE125SN-L je ľavácka, elektro-akustická, thinline klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a orechovým hmatníkom so šírkou pri 0 pražci 48mm v cene aj s polstrovaný

Ortega RCE131L

Ortega RCE131L

Ortega RCE131L je ľavácka elektro-akustická klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a sonokelin hmatníkom v cene aj s polstrovaným puzdrom.

Ortega RCE131SN-L

Ortega RCE131SN-L

Ortega RCE131SN-L je ľavácka, elektro-akustická klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a sonokelin hmatníkom so šírkou pri 0 pražci 48mm v cene aj s polstrovaným

Ortega RCE138-T4-L

Ortega RCE138-T4-L

Ortega RCE138-T4-L je ľaváck, elektro-akustická, klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a ebenovým hmatníkom so šírkou 0 pražca 48mm v cene aj s polstrovaným puz

Zobrazenie 1 až 30 z 41 (2 stránok)