Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Klasické gitary bez snímača

Klasické gitary bez snímača

Porovnať výrobok (0)


Admira A 2

Admira A 2

Admira A2 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira A 5

Admira A 5

Admira A5 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z indického palisandru, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira A 8

Admira A 8

Admira A8 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z indického palisandru, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira MALAGA

Admira MALAGA

Admira MALAGA je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira ROSARIO

Admira ROSARIO

Admira Rosario je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Alhambra P11

Alhambra P11

Alhambra P11 je celomasívna "made in Spain" klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho palisandru, krkom z cédru a ebeovým hmatníkom.

Cordoba C1

Cordoba C1

Cordoba C1 je klasická 4/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C1 1/2

Cordoba C1 1/2

Cordoba C1 je klasická 1/2 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Cordoba C1 3/4

Cordoba C1 3/4

Cordoba C1 je klasická 3/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Cordoba C3M

Cordoba C3M

Cordoba C3M je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C5

Cordoba C5

Cordoba C5 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C5 Lmt

Cordoba C5 Lmt

Cordoba C5 Limited je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z páleného mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom praž

Cordoba C5 SB

Cordoba C5 SB

Cordoba C5 SB je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku Sitka, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C9 Parlor-0

Cordoba C9 Parlor-0

Cordoba C9 Parlor-0 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho afrického mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri

Cordoba Coco Guitar

Cordoba Coco Guitar

Cordoba Coco Guitar je klasická 4/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z kompozitného materiálu so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Dowina Rustica CL

Dowina Rustica CL

Dowina Rustica CL je klasická gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 45 mm.

Ever Play Zebrano 1/2

Ever Play Zebrano 1/2

Ever Play Zebrano 1/2 je klasická 1/2 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

Ever Play Zebrano 3/4

Ever Play Zebrano 3/4

Ever Play Zebrano 3/4 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

Ever Play Zebrano 4/4

Ever Play Zebrano 4/4

Ever Play Zebrano 4/4 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

H. Segovia HS-002

H. Segovia HS-002

H. Segovia HS-002 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva bubinga, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

H. Segovia HS-003

H. Segovia HS-003

H. Segovia HS-003 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho sapale, krkom z mahagónu a ebenovým hmatníkom.

H. Segovia HS-004

H. Segovia HS-004

H. Segovia HS-004 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

H. Segovia HS-028

H. Segovia HS-028

H. Segovia HS-028 je majstrovská klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho palisandru, krkom z viacdielneho mahagónu a ebenovým hmatníkom.

H. Segovia HS-048

H. Segovia HS-048

H. Segovia HS-048 je klasická 1/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

H. Segovia HS-058

H. Segovia HS-058

H. Segovia HS-058 je klasická 3/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Dolce C

Kantare Dolce C

Kantare Dolce C je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z palisandru, cédrovým krkom a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Dolce S

Kantare Dolce S

Kantare Dolce S je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z palisandru, krkom z cédru a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Poco S53

Kantare Poco S53

Kantare Poco S53 je klasická 1/2 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Poco S57

Kantare Poco S57

Kantare Poco S57 je klasická 3/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku , zadnou doskou a lubmi z mahagónu krkkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Vivace C

Kantare Vivace C

Kantare Vivace C je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Zobrazenie 1 až 30 z 98 (4 stránok)