Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Klasické gitary bez snímača

Klasické gitary bez snímača

Porovnať výrobok (0)


Ever Play Zebrano 1/2

Ever Play Zebrano 1/2

Ever Play Zebrano 1/2 je klasická 1/2 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

Ever Play Zebrano 3/4

Ever Play Zebrano 3/4

Ever Play Zebrano 3/4 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

Ever Play Zebrano 4/4

Ever Play Zebrano 4/4

Ever Play Zebrano 4/4 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Zebrano, krkom z javoru a blackwood hmatníkom.

Ortega R180

Ortega R180

Ortega R180 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva bubinga, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom.

Ortega R55DLX-BFT

Ortega R55DLX-BFT

Ortega R55DLX-BFT je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva catapla, krkom z dreva nato a orechovým hmatníkom.

Artesano Estudiante XA-1/2

Artesano Estudiante XA-1/2

Artesano Estudiante XA-1/2 je klasická 1/2 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 47 mm.

Artesano Estudiante XA-3/4

Artesano Estudiante XA-3/4

Artesano Estudiante XA-3/4 je klasická 3/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Artesano Estudiante XA-4/4BK

Artesano Estudiante XA-4/4BK

Artesano Estudiante XA-4/4BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Artesano Estudiante XA-44

Artesano Estudiante XA-44

Artesano Estudiante XA-44 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Artesano Estudiante XA-7/8

Artesano Estudiante XA-7/8

Artesano Estudiante XA-7/8 je klasická 7/8 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Artesano Estudiante XC-1/2

Artesano Estudiante XC-1/2

Artesano Estudiante XC-1/2 je klasická 1/2 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 47 mm.

Artesano Estudiante XC-3/4

Artesano Estudiante XC-3/4

Artesano Estudiante XC-3/4 je klasická 3/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Artesano Estudiante XC-44

Artesano Estudiante XC-44

Artesano Estudiante XC-44 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Artesano Estudiante XC-44BK

Artesano Estudiante XC-44BK

Artesano Estudiante XC-44BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Artesano Estudiante XC-7/8

Artesano Estudiante XC-7/8

Artesano Estudiante XC-7/8 je klasická 7/8 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z tmavého orechu so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Artesano Maestro S

Artesano Maestro S

Artesano Maestro S je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z masívneho palisandru, krkom z mahagónu a hmatníkom z ebenu so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Artesano Nuevo Azul

Artesano Nuevo Azul

Artesano Nuevo Azul je celomasívna klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z masívneho palisandru, krkom z mahagónu a hmatníkom z ebenu so šírkou hmatníka pri 0 pražci 50 mm.

Artesano Nuevo Brillante RS

Artesano Nuevo Brillante RS

Artesano Maestro S je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z palisandru, krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C1

Cordoba C1

Cordoba C1 je klasická 4/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C1 1/2

Cordoba C1 1/2

Cordoba C1 je klasická 1/2 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Cordoba C1 3/4

Cordoba C1 3/4

Cordoba C1 je klasická 3/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Cordoba C3M

Cordoba C3M

Cordoba C3M je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C5

Cordoba C5

Cordoba C5 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C5 Lmt

Cordoba C5 Lmt

Cordoba C5 Limited je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z páleného mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C5 SB

Cordoba C5 SB

Cordoba C5 SB je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku Sitka, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C9 Parlor-0

Cordoba C9 Parlor-0

Cordoba C9 Parlor-0 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho afrického mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba Coco Guitar

Cordoba Coco Guitar

Cordoba Coco Guitar je klasická 4/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z kompozitného materiálu so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Dowina Rustica CL

Dowina Rustica CL

Dowina Rustica CL je klasická gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 45 mm.

H. Segovia HS-002

H. Segovia HS-002

H. Segovia HS-002 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva bubinga, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

H. Segovia HS-003

H. Segovia HS-003

H. Segovia HS-003 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho sapale, krkom z mahagónu a ebenovým hmatníkom.

Zobrazenie 1 až 30 z 107 (4 stránok)