Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Klasické gitary

Klasické gitary
Porovnať výrobok (0)


Admira A 2

Admira A 2

Admira A2 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira A 5

Admira A 5

Admira A5 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z indického palisandru, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira A 8

Admira A 8

Admira A8 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z indického palisandru, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira MALAGA

Admira MALAGA

Admira MALAGA je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Admira ROSARIO

Admira ROSARIO

Admira Rosario je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a mongoy hmatníkom.

Alhambra P11

Alhambra P11

Alhambra P11 je celomasívna "made in Spain" klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho palisandru, krkom z cédru a ebeovým hmatníkom.

Cordoba 12 Natural SP

Cordoba 12 Natural SP

Cordoba 12 Natural SP je 4/4 klasická gitara s prednou doskou z masívneho európskeho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu, palisandrovým hmatníkom a elektronikou Fishman Presys.

Cordoba C1

Cordoba C1

Cordoba C1 je klasická 4/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C1 1/2

Cordoba C1 1/2

Cordoba C1 je klasická 1/2 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Cordoba C1 3/4

Cordoba C1 3/4

Cordoba C1 je klasická 3/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Cordoba C3M

Cordoba C3M

Cordoba C3M je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z palisandru so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C4-CE

Cordoba C4-CE

Cordoba C4-CE je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho mahagónu, zadnou doskou, lubmi a krkom z afrického mahagónu, hmatníkom z palisandru Pau Ferro so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C5

Cordoba C5

Cordoba C5 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C5 Lmt

Cordoba C5 Lmt

Cordoba C5 Limited je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z páleného mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom praž

Cordoba C5 SB

Cordoba C5 SB

Cordoba C5 SB je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku Sitka, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 52 mm.

Cordoba C5-CE

Cordoba C5-CE

Cordoba C5-CE je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C5-CE-BK

Cordoba C5-CE-BK

Cordoba C5-CE-BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho červeného cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm a e

Cordoba C5-CET

Cordoba C5-CET

Cordoba C5-CET je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm a el

Cordoba C5-CET-BK

Cordoba C5-CET-BK

Cordoba C5-CET-BK je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 50 mm.

Cordoba C9 Parlor-0

Cordoba C9 Parlor-0

Cordoba C9 Parlor-0 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z masívneho afrického mahagónu, mahagónovým krkom, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri

Cordoba Coco Guitar

Cordoba Coco Guitar

Cordoba Coco Guitar je klasická 4/4 gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a hmatníkom z kompozitného materiálu so šírkou pri nultom pražci 48 mm.

Cordoba Coco Mini All MH

Cordoba Coco Mini All MH

Cordoba Coco Mini All MH je cestovná gitara s mahagónovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu, hmatníkom z kompozitného materiálu so šírkou pri nultom pražci 48mm a nylónovými stru

Cordoba Coco Mini SP/MH

Cordoba Coco Mini SP/MH

Cordoba Coco Mini SP/MH je cestovná gitara so smrekovou prednou doskou, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu, hmatníkom z kompozitného materiálu so šírkou pri nultom pražci 48mm a nylónovými struna

Cordoba MINI II EB-CE

Cordoba MINI II EB-CE

Cordoba MINI II EB-CE je cestovná gitara so smrekovou prednou doskou, telom z ebenu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri 0. pražci 48 mm. Gitara je osadená elektronikou Belcat Uku

Cordoba MINI II FMH

Cordoba MINI II FMH

Cordoba MINI II FMH je cestovná gitara s prednou doskou, telom a krkom zo žíhaného mahagónu s palisandrovým hmatníkom so šírkou pri 0. pražci 48 mm.

Cordoba MINI II MH

Cordoba MINI II MH

Cordoba MINI II MH je cestovná gitara s prednou doskou, telom a krkom z mahagónu, hmatníkom z palisandru so šírkou pri 0. pražci 48 mm.

Cordoba MINI O-CE

Cordoba MINI O-CE

Cordoba MINI O-CE je cestovná gitara s masívnou prednou doskou a masívnym telom z ovangkolu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom so šírkou pri 0. pražci 48 mm. Gitara je osadená elektronikou Co

Dimavery CN-600L

Dimavery CN-600L

Dimavery CN-600L je ľavácka klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z dreva nato a orechovým hmatníkom.

Dowina Rustica CL

Dowina Rustica CL

Dowina Rustica CL je klasická gitara s prednou doskou z masívneho kanadského cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 45 mm.

Ever Play Walnut CEQ G03

Ever Play Walnut CEQ G03

Ever Play Walnut CEQ G03 je klasická 4/4 gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z orechového dreva, krkom z javoru a blackwood hmatníkom. Gitara je osadená snímačom s ladičkou.

Zobrazenie 1 až 30 z 150 (5 stránok)