Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Single cut

Single cut

Porovnať výrobok (0)


Aria PE-480

Aria PE-480

Aria PE-480 je elektrická gitara tvaru "Les Paul" s mahagónovým telom a topom zo žíhaného javoru, skrutkovaným javorovým krkom, techwood hmatníkom, 22 pražcami a 2x Classic Power “CPH-1C” snímačmi.

FGN BIL2M3TS

FGN BIL2M3TS

FGN BIL2M3TS je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BIL snímačmi.

FGN BIL2MBGM

FGN BIL2MBGM

FGN BIL2MBGM je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BIL snímačmi.

FGN BIL2MBK

FGN BIL2MBK

FGN BIL2MBK je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BIL snímačmi.

FGN BIL2MCS

FGN BIL2MCS

FGN BIL2MCS je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BIL snímačmi.

FGN BIL2MHGM

FGN BIL2MHGM

FGN BIL2MHGM je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BIL snímačmi.

FGN BIL2MHSBK

FGN BIL2MHSBK

FGN BIL2MHSBK je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, Javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BH a FGN BIL snímačmi.

FGN BIL2RHSBGM

FGN BIL2RHSBGM

FGN BIL2RHSBGM je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BH a FGN BIL snímačmi.

FGN BIL2RHSSLM

FGN BIL2RHSSLM

FGN BIL2RHSSLM je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma FGN BH a FGN BIL snímačmi.

FGN JIL2ALGHHBK

FGN JIL2ALGHHBK

FGN BIL2RHSSLM je elektrická "singlecut" gitara s telom z lipy, skrutkovaným javorovým krkom, grenadilovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma Seymour Duncan® SH-1/SH-4 snímačmi.

FGN JIL2ASHDE664GOPW

FGN JIL2ASHDE664GOPW

FGN JIL2ASHDE664GOPW je elektrická "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, grenadilovým hmatníkom, 24 pražcami a dvoma Fishman® Fluence Modern snímačmi.

FGN JIL2ASHM2TS

FGN JIL2ASHM2TS

FGN JIL2ASHM2TS je elektrická "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, grenadilovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma Seymour Duncan® STR-1/STL-1 snímačmi.

FGN JIL2ASHMOWB

FGN JIL2ASHMOWB

FGN JIL2ASHMOWB je elektrická "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, grenadilovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma Seymour Duncan® STR-1/STL-1 snímačmi.

FGN JIL2CLASHGCC

FGN JIL2CLASHGCC

FGN JIL2CLASHGCC je elektrická "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, grenadilovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma Seymour Duncan® STR-1/STL-1 snímačmi.

FGN JIL2CLASHMCAR

FGN JIL2CLASHMCAR

FGN JIL2CLASHMCAR je elektrická "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma Seymour Duncan® STR-1/STL-1 snímačmi.

FGN JIL2EW1GIBS

FGN JIL2EW1GIBS

FGN JIL2EW1GIBS je elektrická "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, javorovým hmatníkom, 22 pražcami a dvoma Seymour Duncan® STR-1/STL-1 snímačmi.

FGN JIL72ASHDEGOPB

FGN JIL72ASHDEGOPB

FGN JIL72ASHDEGOPB je 7-strunová "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, grenadilovým hmatníkom, 24 pražcami a dvoma Fishman® Fluence Modern Alnico/ceramic snímačmi.

FGN JIL72ASHDEROPW

FGN JIL72ASHDEROPW

FGN JIL72ASHDEROPW je 7-strunová "singlecut" gitara s telom z jasene, skrutkovaným javorovým krkom, grenadilovým hmatníkom, 24 pražcami a dvoma Fishman® Fluence Modern Alnico/ceramic snímačmi.

Guild M-75 Aristocrat ATB

Guild M-75 Aristocrat ATB

Guild M-75 Aristrocrat ATB je elektrická gitara typu Les Paul s lepeným krk, mahagónovým telom, 3 dielnym mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom.

Guild M-75 Aristocrat BLK

Guild M-75 Aristocrat BLK

Guild Aristrocrat BLK je elektrická gitara typu Les Paul s lepeným krk, mahagónovým telom, 3 dielnym mahagónovým krkom a palisandrovým hmatníkom.

Ibanez ART120QA-SB

Ibanez ART120QA-SB

Ibanez ART120QA-SB je elektrická gitara tvaru Les Paul s Poplar telom a topom zo žíhaného javoru, lepeným javorovým krkom, Purpleheart hmatníkom, 22 medium pražcami a dvoma Classic Elite keramickými s

Ibanez ART120QA-TKS

Ibanez ART120QA-TKS

Ibanez ART120QA-TKS je elektrická gitara tvaru Les Paul s Poplar telom a topom zo žíhaného javoru, lepeným javorovým krkom, Purpleheart hmatníkom, 22 medium pražcami a dvoma Classic Elite keramickými

Ibanez AZS2200-BK

Ibanez AZS2200-BK

Ibanez AZ2202A-TFB je elektrická gitara typu ST so skrutkovaným S-TECH javorovým krkom, jelšovým telom, javorovým hmatníkom a Seymour Duncan® Magic Touch-mini™ a Seymour Duncan® Alnico II Pro™ Custom

Ibanez AZS2200F-STB

Ibanez AZS2200F-STB

Ibanez AZS2200F-STB je elektrická gitara typu T so skrutkovaným S-TECH javorovým krkom, jelšovým telom, javorovým hmatníkom a Seymour Duncan® Magic Touch-mini™ a Seymour Duncan® Alnico II Pro™ Custom

Ibanez AZS2200Q-RBS

Ibanez AZS2200Q-RBS

Ibanez AZS2200Q-RBS je elektrická gitara typu T so skrutkovaným S-TECH javorovým krkom, jelšovým telom s topom z očkovaného javoru, javorovým hmatníkom a Seymour Duncan® Magic Touch-mini™ a Seymour Du

Ibanez AZS2209H-PBM

Ibanez AZS2209H-PBM

Ibanez AZS2209H-PBM je elektrická gitara typu T so skrutkovaným S-TECH javorovým krkom, jaseňovým telom, javorovým hmatníkom a Seymour Duncan® Magic Touch-mini™ a Seymour Duncan® Alnico II Pro™ Custom

Ibanez AZS2209H-TFB

Ibanez AZS2209H-TFB

Ibanez AZS2209H-TFB je elektrická gitara typu T so skrutkovaným S-TECH javorovým krkom, jaseňovým telom, javorovým hmatníkom a Seymour Duncan® Magic Touch-mini™ a Seymour Duncan® Alnico II Pro™ Custom

Ibanez GART60-WNS

Ibanez GART60-WNS

Ibanez GART60-WNS je elektrická gitara typu Les Paul so skrutkovaným javorovým krkom, telom z topoľa, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 43 mm. Gitara je osadená dvoma pasívnymi humbu

Schecter Blackjack ATX Solo-II ABSN

Schecter Blackjack ATX Solo-II ABSN

Schecter Blackjack ATX Solo-II ABSN je elektrická gitara typu single cut s 3-časťovým lepeným mahagónovým krkom, mahagónovým telom s vrchnou doskou zo žíhaného javora, ebenovým hmatníkom a dvoma dvojc

Schecter Blackjack ATX Solo-II LH ABSN

Schecter Blackjack ATX Solo-II LH ABSN

Schecter Blackjack ATX Solo-II LH ABSN je elektrická gitara typu single cut s 3-časťovým lepeným mahagónovým krkom, mahagónovým telom s vrchnou doskou zo žíhaného javora, ebenovým hmatníkom a dvoma dv

Zobrazenie 1 až 30 z 38 (2 stránok)