Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Auditorium

Auditorium

Porovnať výrobok (0)


Ibanez AE205JR

Ibanez AE205JR

Ibanez AE205JR je Auditorium Junior elektro-akustická gitara s prednou doskou z masívneho Sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a hmatníkom z dreva Katalox.

Ibanez AE245

Ibanez AE245

Ibanez AE245 je Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou z masívneho mahagónu, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a hmatníkom z dreva Katalox.

Ibanez AE245L

Ibanez AE245L

Ibanez AE245L je Auditorium elektro-akustická gitara určená pre ľavákov s prednou doskou z masívneho mahagónu, zadnou doskou a lubmy z mahagónu, krkom z mahagónu a hmatníkom z dreva Katalox.

Ibanez AE315

Ibanez AE315

Ibanez AE315 je Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou z masívneho Sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi z dreva Pau Ferro, krkom z mahagónu a hmatníkom z kultivovaného javoru.

Ibanez AEG10II-NNB

Ibanez AEG10II-NNB

Ibanez AEG10II-NNB je Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Ibanez AEG1812II

Ibanez AEG1812II

Ibanez AEG1812II je Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z novozélandskej borovice.

Ibanez AEG8EMH

Ibanez AEG8EMH

Ibanez AEG8EMH je Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo sapale, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z novozélandskej borovice.

Ibanez AEWC300

Ibanez AEWC300

Ibanez AEWC300 je Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Ibanez AEWC400

Ibanez AEWC400

Ibanez AEWC400 je Auditorium elektro-akustická gitara s prednou doskou zo žíhaného javoru, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

IBANEZ EP10-BP

IBANEZ EP10-BP

IBANEZ EP10-BP je signatúrovaný model gitaristu Steve Vaia s prednou doskou z masívneho amerického smreku Engelmann, zadnou doskou a lubmi z masívneho mahagónu, mahagónovým krkom a palisandrovým hmatn

IBANEZ EP5-BP

IBANEZ EP5-BP

IBANEZ EP5-BP je elektroakustická gitara s prednou doskou z masívneho amerického smreku Engelmann, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu, palisandrovým hmatníkom so šírkou pri nultom pražci 43 mm. S

IBANEZ JSA20-VB

IBANEZ JSA20-VB

IBANEZ EP10-BP je signatúrovaný model gitaristu Joe Satrianiho s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z masívneho brazílskeho palisandru Pau Ferro, mahagónovým krkom a ebenovým hma

Ibanez JSA5-VB

Ibanez JSA5-VB

Ibanez EP10-BP je signatúrovaný model gitaristu Joe Satrianiho s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu, hmatníkom a kobylkou z materiálu Tech Wood so šírkou pri nu

LAG T170A

LAG T170A

LAG T170A je akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva khaya, krkom z khaya a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

LAG T170ACE

LAG T170ACE

LAG T170ACE je elektro-akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z dreva khaya, krkom z khaya a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

LAG T270ASCE

LAG T270ASCE

LAG T270ASCE je elektro-akustická slim Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi z mexického snakewoodu, krkom z khaya a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

LAG T70A

LAG T70A

LAG T70A je akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z khaya a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

LAG T70A-HIT

LAG T70A-HIT

LAG T70A-HIT je akustická slim Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho engelman smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z khaya a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

LAG T70ACE

LAG T70ACE

LAG T70ACE je elektro-akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z khaya a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

LAG TN70A

LAG TN70A

LAG TN70A je akustická Auditorium slim gitara s nylonovými strunami s prednou doskou z masívneho anglického smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z khaya a šírkou pri 0 pražci 46 mm.

Schecter Deluxe Acoustic NS

Schecter Deluxe Acoustic NS

Schecter Deluxe Acoustic NS je akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Schecter Deluxe Acoustic SSTBLK

Schecter Deluxe Acoustic SSTBLK

Schecter Deluxe Acoustic je akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Schecter DJ Ashba Acoustic

Schecter DJ Ashba Acoustic

Schecter DJ Ashba Acoustic je elektro-akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z javoru a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

Schecter DJ Ashba Acoustic CBG

Schecter DJ Ashba Acoustic CBG

Schecter DJ Ashba Acoustic CBG je akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z javoru a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Schecter Orleans Stage Acoustic

Schecter Orleans Stage Acoustic

Schecter Orleans Stage Acoustic je elektro-akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru, krkom z javoru a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 m

Schecter Orleans Stage Acoustic VRSB

Schecter Orleans Stage Acoustic VRSB

Schecter Orleans Stage VRSB je elektro-akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru, krkom z javoru a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Schecter Orleans Studio Acoustic

Schecter Orleans Studio Acoustic

Schecter Orleans Studio Acoustic je elektro-akustická Auditorium gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a šírkou pri 0 pražci 43 mm.

Schecter Synyster Gates ´SYN AC-GA SC´ Acoustic

Schecter Synyster Gates ´SYN AC-GA SC´ Acoustic

Schecter Synyster Gates Acoustic je akustická Auditorium gitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Stagg SA20A BLK

Stagg SA20A BLK

Stagg SA20A BLK je akustická Auditorium gitara s prednou doskou, zadnou doskou a lubmi z lipy, krkom z dreva nato a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Stagg SA20A BLUE

Stagg SA20A BLUE

Stagg SA20A BLUE je akustická Auditorium gitara s prednou doskou, zadnou doskou a lubmi z lipy, krkom z dreva nato a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Zobrazenie 1 až 30 z 32 (2 stránok)