Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Gitary

Gitary

Gitara je brnkací strunový hudobný nástroj, ktorý má vypasované telo s bokmi prehnutými dovnútra v páse gitary. Gitara ako brnkací strunový nástroj s bokmi prehnutými dovnútra, vznikol podľa znalcov dejín gitary až niekedy v 15. storočí. Samotná gitara teda prešla svojským vývojom. Pôvod gitary je zaznamenaný v Prednej Ázii, kde prvý hudobný nástroj podobný gitare tzv. kinor bol pozorovaný u Sumerov. Porovnať výrobok (0)


Kantare Dolce C

Kantare Dolce C

Kantare Dolce C je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou a lubmi z palisandru, cédrovým krkom a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Dolce S

Kantare Dolce S

Kantare Dolce S je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z palisandru, krkom z cédru a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Poco S53

Kantare Poco S53

Kantare Poco S53 je klasická 1/2 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Poco S57

Kantare Poco S57

Kantare Poco S57 je klasická 3/4 gitara s prednou doskou z masívneho smreku , zadnou doskou a lubmi z mahagónu krkkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Vivace C

Kantare Vivace C

Kantare Vivace C je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Vivace S

Kantare Vivace S

Kantare Vivace S je klasická 4/4 gitara s prednou doskou z masívneho cédru, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Kantare Vivace S/62

Kantare Vivace S/62

Kantare Vivace S/62 je klasická 7/8 gitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou, lubmi a krkom z mahagónu a palisandrovým hmatníkom.

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)