Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

4 strunové basgitary

4 strunové basgitary

Porovnať výrobok (0)


Aria IGB-35

Aria IGB-35

Aria IGB-35 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými BD-4 snímačmi.

Aria IGB-45

Aria IGB-45

Aria IGB-45 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým snímačom.

Aria IGB-49

Aria IGB-49

Aria IGB-49 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH-4 a jedným jednocievkovým MBS-4 snímačom.

Aria IGB-50

Aria IGB-50

Aria IGB-50 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým CP -1 a jedným jednocievkovým CJ -1 snímačom.

Aria IGB-55

Aria IGB-55

Aria IGB-55 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH -4 snímačom, možnosťou vypínania aktívnej elektroniky

Aria STB-JB-3TS

Aria STB-JB-3TS

Aria STB-JB-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJ-1 snímačmi.

Aria STB-JB-BK

Aria STB-JB-BK

Aria STB-JB-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJ-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-3TS

Aria STB-JB-DX-3TS

Aria STB-JB-DX-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-BK

Aria STB-JB-DX-BK

Aria STB-JB-DX-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-WH

Aria STB-JB-DX-WH

Aria STB-JB-DX-WH je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-PB-3TS

Aria STB-PB-3TS

Aria STB-PB-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým OP-1 snímačom.

Aria STB-PB-BK

Aria STB-PB-BK

Aria STB-PB-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým OP-1 snímačom.

Aria STB-PB-DX-3TS

Aria STB-PB-DX-3TS

Aria STB-PB-DX-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým OP-1 a jedným dvojcievkovým ODJ-1 snímačom.

Aria STB-PB-DX-CA

Aria STB-PB-DX-CA

Aria STB-PB-DX-CA je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým OP-1 a jedným dvojcievkovým ODJ -1 snímačom.

Aria STB-PJ-3TS

Aria STB-PJ-3TS

Aria STB-PJ-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným jednocievkovým OJ-1 a jedným dvojcievkovým OP -1 snímačom.

Aria STB-PJ-BK

Aria STB-PJ-BK

Aria STB-PJ-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným jednocievkovým OJ-1 a jedným dvojcievkovým OP -1 snímačom.

Ibanez GSR180-BEM

Ibanez GSR180-BEM

Ibanez GSR180-BEM je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z dreva Poplar, javorovým krkom, Purpleheart hmatníkom a dvoma Dynamix J pasívnymi snímačmi.

Ibanez GSR180-BK

Ibanez GSR180-BK

Ibanez GSR180-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, nato telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými Ibanez Dynamix J snímačmi.

Ibanez GSR180-BS

Ibanez GSR180-BS

Ibanez GSR180-BS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, nato telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými Ibanez Dynamix J snímačmi.

Ibanez GSR200-BK

Ibanez GSR200-BK

Ibanez GSR200-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200-JB

Ibanez GSR200-JB

Ibanez GSR200-JB je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z ebenu a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200-PW

Ibanez GSR200-PW

Ibanez GSR200-PW je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom ebenu a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200-SDL

Ibanez GSR200-SDL

Ibanez GSR200-SDL je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200-TR

Ibanez GSR200-TR

Ibanez GSR200-TR je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvojcievkovým snímačom Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P.

Ibanez GSR200B-WK

Ibanez GSR200B-WK

Ibanez GSR200B-WK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z mahagónu, javorovým krkom, hmatníkom z ebenu a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200B-WNF

Ibanez GSR200B-WNF

Ibanez GSR200B-WNF je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvojcievkovým snímačom Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P.

Ibanez GSR200SM-CNB

Ibanez GSR200SM-CNB

Ibanez GSR200SM-CNB je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa a javorovým topom, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200SM-NGT

Ibanez GSR200SM-NGT

Ibanez GSR200SM-NGT je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvojcievkovým snímačom Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P.

Ibanez GSRM20B-WK

Ibanez GSRM20B-WK

Ibanez GSRM20B-WK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným javorovým krkom, Okoume telom, Bound Pourpleherat hmatníkom a dvoma Dynamix pasívnymi snímačmi.

Ibanez GSRM20B-WNF

Ibanez GSRM20B-WNF

Ibanez GSRM20B-WNF je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným javorovým krkom, Okoume telom, Bound Pourpleherat hmatníkom a dvoma Dynamix pasívnymi snímačmi.

Zobrazenie 1 až 30 z 101 (4 stránok)