Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Elektrické basgitary

Elektrické basgitary


Porovnať výrobok (0)


Aria IGB-35

Aria IGB-35

Aria IGB-35 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými BD-4 snímačmi.

Aria IGB-35/5

Aria IGB-35/5

Aria IGB-35/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými BD-5 snímačmi.

Aria IGB-45

Aria IGB-45

Aria IGB-45 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým snímačom.

Aria IGB-49

Aria IGB-49

Aria IGB-49 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH-4 a jedným jednocievkovým MBS-4 snímačom.

Aria IGB-50

Aria IGB-50

Aria IGB-50 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým CP -1 a jedným jednocievkovým CJ -1 snímačom.

Aria IGB-50/5

Aria IGB-50/5

Aria IGB-50/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým CP -1 a jedným jednocievkovým CJ -1 snímačom.

Aria IGB-55

Aria IGB-55

Aria IGB-55 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH -4 snímačom, možnosťou vypínania aktívnej elektroniky

Aria IGB-68/5

Aria IGB-68/5

Aria IGB-68/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH -4 snímačom, možnosťou vypínania aktívnej elektronik

Aria IGB-Exo-5

Aria IGB-Exo-5

Aria IGB-Exo-5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, prednou doskou z ovangkolu, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými SD-4 snímačmi.

Aria STB-JB-3TS

Aria STB-JB-3TS

Aria STB-JB-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJ-1 snímačmi.

Aria STB-JB-BK

Aria STB-JB-BK

Aria STB-JB-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJ-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-3TS

Aria STB-JB-DX-3TS

Aria STB-JB-DX-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-BK

Aria STB-JB-DX-BK

Aria STB-JB-DX-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-WH

Aria STB-JB-DX-WH

Aria STB-JB-DX-WH je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX/5

Aria STB-JB-DX/5

Aria STB-JB-DX/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými JBA-4 snímačmi.

Aria STB-PB-3TS

Aria STB-PB-3TS

Aria STB-PB-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým OP-1 snímačom.

Aria STB-PB-BK

Aria STB-PB-BK

Aria STB-PB-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým OP-1 snímačom.

Aria STB-PB-DX-3TS

Aria STB-PB-DX-3TS

Aria STB-PB-DX-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým OP-1 a jedným dvojcievkovým ODJ-1 snímačom.

Aria STB-PB-DX-CA

Aria STB-PB-DX-CA

Aria STB-PB-DX-CA je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým OP-1 a jedným dvojcievkovým ODJ -1 snímačom.

Aria STB-PJ-3TS

Aria STB-PJ-3TS

Aria STB-PJ-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným jednocievkovým OJ-1 a jedným dvojcievkovým OP -1 snímačom.

Aria STB-PJ-BK

Aria STB-PJ-BK

Aria STB-PJ-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným jednocievkovým OJ-1 a jedným dvojcievkovým OP -1 snímačom.

Ibanez AFB200-TKS

Ibanez AFB200-TKS

Ibanez AFB200-TKS je semi-akustická 4-strunová basová gitara s lepeným 3 dielnym javorovo-mahagónovým krkom, javorovým telom, bound Laurel hmatníkom a dvoma Classic Elite Bass snímačmi.

Ibanez AGB200-NT

Ibanez AGB200-NT

Ibanez AGB200-NT je semi-akustická 4-strunová basová gitara s lepeným 3 dielnym javorovo-mahagónovým krkom, lipovým telom, bound Laurel hmatníkom a dvoma Classic Elite Bass snímačmi.

Ibanez GSR180-BEM

Ibanez GSR180-BEM

Ibanez GSR180-BEM je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z dreva Poplar, javorovým krkom, Purpleheart hmatníkom a dvoma Dynamix J pasívnymi snímačmi.

Ibanez GSR180-BK

Ibanez GSR180-BK

Ibanez GSR180-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, nato telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými Ibanez Dynamix J snímačmi.

Ibanez GSR180-BS

Ibanez GSR180-BS

Ibanez GSR180-BS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, nato telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými Ibanez Dynamix J snímačmi.

Ibanez GSR200-BK

Ibanez GSR200-BK

Ibanez GSR200-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200-JB

Ibanez GSR200-JB

Ibanez GSR200-JB je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z ebenu a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200-PW

Ibanez GSR200-PW

Ibanez GSR200-PW je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom ebenu a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Ibanez GSR200-SDL

Ibanez GSR200-SDL

Ibanez GSR200-SDL je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z topoľa, javorovým krkom, hmatníkom z dreva jatoba a dvoma Ibanez Dynamix J a Ibanez Dynamix P snímačmi.

Zobrazenie 1 až 30 z 173 (6 stránok)