Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Akustické basgitary

Akustické basgitary


Porovnať výrobok (0)


Aria FEB-30M

Aria FEB-30M

Aria FEB-30M je elektro-akustická basgitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z agátu, nato krkom a hmatníkom z Techwood-u.

Aria FEB-F2-FL

Aria FEB-F2-FL

Aria FEB-F2-FL je elektro-akustická, bezpražcová basgitara s prednou doskou zo zíhaného dreva Nato, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného nato, nato krkom a hmatníkom z orechu.

Guild B-140E NAT

Guild B-140E NAT

Guild B-140E NAT je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z masívneho mahagónu, krkom z mahagónu a hmatníkom z dreva Pau Ferro.

Guild Jumbo Junior Bass Maple

Guild Jumbo Junior Bass Maple

Guild Jumbo Junior Bass Maple je polomasívna elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z javoru, javorovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 41 mm.

Ibanez AEB105E

Ibanez AEB105E

Ibanez AEB105E je elektro-akustická 5 strunová basgitara s prednou doskou zo sapale, zadnou doskou a lubmi zo sapale, javorovým krkom a hmatníkom z dreva Purpleheart.

Ibanez AEB8E

Ibanez AEB8E

Ibanez AEB8E je elektro-akustická basgitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, javorovým krkom a hmatníkom z dreva Purpleheart.

Ibanez AVCB9CE

Ibanez AVCB9CE

Ibanez AVCB9CE je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z "Thermo Aged" masívneho Sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a ovangkolovým hmatníkom.

Ibanez AVNB1FE

Ibanez AVNB1FE

Ibanez AVNB1FE je elektro-akustická, bezpražcová basgitara s prednou doskou z masívneho Sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a hmatníkom z kultivovaného javoru.

Ibanez PCBE12

Ibanez PCBE12

Ibanez PCBE12 je elektro-akustická basgitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, javorovým krkom a hmatníkom z dreva Nandu.

Ibanez PCBE12MH

Ibanez PCBE12MH

Ibanez PCBE12MH je elektro-akustická basgitara s prednou doskou zo sapale, zadnou doskou a lubmi zo sapale, javorovým krkom a hmatníkom z dreva Nandu.

Ibanez PCBE14MH-WK

Ibanez PCBE14MH-WK

Ibanez PCBE14MH-WK je elektro-akustická strunová basgitara s prednou doskou z okoume, zadnou doskou a lubmi z okoume, javorovým krkom a hmatníkom z dreva Purpleheart.

Ibanez PNB14E

Ibanez PNB14E

Ibanez PNB14E je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho afrického mahagónu zadnou doskou a lubmi zmahagónu, mahagónovým krkom a hmatníkom z dreva Laurel.

Ortega D538-4

Ortega D538-4

Ortega D538-4 je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z dreva Pau Ferro. Basgitara je osadená Ortega MagusPRO/B Electronics snímačom so zabu

Ortega D538-4L

Ortega D538-4L

Ortega D538-4L je ľavácka elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, krkom z mahagónu a hmatníkom z dreva Pau Ferro.

Ortega D558-4

Ortega D558-4

Ortega D558-4 je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z orechu, krkom z mahagónu a Pau Ferro hmatníkom. Basgitara je osadená Ortega MagusPRO/B Electronics snímačom so zabudovanou l

Ortega KT-WALKER-V2

Ortega KT-WALKER-V2

Ortega KT-WALKER-V2 je elektro-akustická, basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného mahagónu, mahagónovým krkom a Pau Ferro hmatníkom.

Ortega KTSM-5

Ortega KTSM-5

Ortega KTSM-5 je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného mahagónu, krkom z mahagónu a ebenovým hmatníkom.

Ortega KTSM-5FL

Ortega KTSM-5FL

Ortega KTSM-5FL je bezpražcová elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného mahagónu, krkom z mahagónu a ebenovým hmatníkom.

Ortega STRIPEDSU.ACB

Ortega STRIPEDSU.ACB

Ortega STRIPSU.ACB je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z ebenu, krkom z mahagónu a ebenový hmatníkom.

Ortega STRIPSU.ACB-L

Ortega STRIPSU.ACB-L

Ortega STRIPSU.ACB-L je ľavácka elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z ebenu, krkom z mahagónu a ebenový hmatníkom.

Ovation CEB44-1N

Ovation CEB44-1N

Ovation CEB44-1N je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z Lyrachord® (mid profil), mahagónovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Ovation CEB44X-7C

Ovation CEB44X-7C

Ovation CEB44X-7C je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z očkovaného, zadnou doskou a lubmi z Lyrachord® (mid profil), mahagónovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 43 mm.

Takamine GB30CE-NAT

Takamine GB30CE-NAT

Takamine GB30CE-NAT je polomasívna elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 45 mm.

Takamine GB72CE-BSB

Takamine GB72CE-BSB

Takamine GB72CE-BSB je polomasívna elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného javoru, javorovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 45 mm.

Zobrazenie 1 až 24 z 24 (1 stránok)