Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Basgitary

Basgitary


Porovnať výrobok (0)


Aria FEB-30M

Aria FEB-30M

Aria FEB-30M je elektro-akustická basgitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi z agátu, nato krkom a hmatníkom z Techwood-u.

Aria FEB-F2-FL

Aria FEB-F2-FL

Aria FEB-F2-FL je elektro-akustická, bezpražcová basgitara s prednou doskou zo zíhaného dreva Nato, zadnou doskou a lubmi zo žíhaného nato, nato krkom a hmatníkom z orechu.

Aria IGB-35

Aria IGB-35

Aria IGB-35 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými BD-4 snímačmi.

Aria IGB-35/5

Aria IGB-35/5

Aria IGB-35/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými BD-5 snímačmi.

Aria IGB-45

Aria IGB-45

Aria IGB-45 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým snímačom.

Aria IGB-49

Aria IGB-49

Aria IGB-49 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH-4 a jedným jednocievkovým MBS-4 snímačom.

Aria IGB-50

Aria IGB-50

Aria IGB-50 je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým CP -1 a jedným jednocievkovým CJ -1 snímačom.

Aria IGB-50/5

Aria IGB-50/5

Aria IGB-50/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým CP -1 a jedným jednocievkovým CJ -1 snímačom.

Aria IGB-55

Aria IGB-55

Aria IGB-55 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH -4 snímačom, možnosťou vypínania aktívnej elektroniky a sériového/paralelného zapája

Aria IGB-68/5

Aria IGB-68/5

Aria IGB-68/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, telom z jaseňa, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým MBH -4 snímačom, možnosťou vypínania aktívnej elektroniky a sériového/paralelného zapá

Aria IGB-Exo-5

Aria IGB-Exo-5

Aria IGB-Exo-5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, prednou doskou z ovangkolu, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými SD-4 snímačmi.

Aria STB-JB-3TS

Aria STB-JB-3TS

Aria STB-JB-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJ-1 snímačmi.

Aria STB-JB-BK

Aria STB-JB-BK

Aria STB-JB-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJ-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-3TS

Aria STB-JB-DX-3TS

Aria STB-JB-DX-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-BK

Aria STB-JB-DX-BK

Aria STB-JB-DX-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX-WH

Aria STB-JB-DX-WH

Aria STB-JB-DX-WH je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma jednocievkovými OJA-1 snímačmi.

Aria STB-JB-DX/5

Aria STB-JB-DX/5

Aria STB-JB-DX/5 je 5-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a dvoma dvojcievkovými JBA-4 snímačmi.

Aria STB-PB-3TS

Aria STB-PB-3TS

Aria STB-PB-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým OP-1 snímačom.

Aria STB-PB-BK

Aria STB-PB-BK

Aria STB-PB-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom a jedným dvojcievkovým OP-1 snímačom.

Aria STB-PB-DX-3TS

Aria STB-PB-DX-3TS

Aria STB-PB-DX-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým OP-1 a jedným dvojcievkovým ODJ-1 snímačom.

Aria STB-PB-DX-CA

Aria STB-PB-DX-CA

Aria STB-PB-DX-CA je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným dvojcievkovým OP-1 a jedným dvojcievkovým ODJ -1 snímačom.

Aria STB-PJ-3TS

Aria STB-PJ-3TS

Aria STB-PJ-3TS je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným jednocievkovým OJ-1 a jedným dvojcievkovým OP -1 snímačom.

Aria STB-PJ-BK

Aria STB-PJ-BK

Aria STB-PJ-BK je 4-strunová basová gitara so skrutkovaným krkom, jelšovým telom, javorovým krkom, palisandrovým hmatníkom, jedným jednocievkovým OJ-1 a jedným dvojcievkovým OP -1 snímačom.

Guild B-140E NAT

Guild B-140E NAT

Guild B-140E NAT je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z masívneho mahagónu, krkom z mahagónu a hmatníkom z dreva Pau Ferro.

Guild Jumbo Junior Bass Maple

Guild Jumbo Junior Bass Maple

Guild Jumbo Junior Bass Maple je polomasívna elektro-akustická basgitara s prednou doskou z masívneho smreku, zadnou doskou a lubmi z javoru, javorovým krkom a šírkou hmatníka pri 0 pražci 41 mm.

Ibanez AEB105E

Ibanez AEB105E

Ibanez AEB105E je elektro-akustická 5 strunová basgitara s prednou doskou zo sapale, zadnou doskou a lubmi zo sapale, javorovým krkom a hmatníkom z dreva Purpleheart.

Ibanez AEB8E

Ibanez AEB8E

Ibanez AEB8E je elektro-akustická basgitara s prednou doskou zo smreku, zadnou doskou a lubmi zo sapale, javorovým krkom a hmatníkom z dreva Purpleheart.

Ibanez AFB200-TKS

Ibanez AFB200-TKS

Ibanez AFB200-TKS je semi-akustická 4-strunová basová gitara s lepeným 3 dielnym javorovo-mahagónovým krkom, javorovým telom, bound Laurel hmatníkom a dvoma Classic Elite Bass snímačmi.

Ibanez AGB200-NT

Ibanez AGB200-NT

Ibanez AGB200-NT je semi-akustická 4-strunová basová gitara s lepeným 3 dielnym javorovo-mahagónovým krkom, lipovým telom, bound Laurel hmatníkom a dvoma Classic Elite Bass snímačmi.

Ibanez AVCB9CE

Ibanez AVCB9CE

Ibanez AVCB9CE je elektro-akustická basgitara s prednou doskou z "Thermo Aged" masívneho Sitkanského smreku, zadnou doskou a lubmi z mahagónu, mahagónovým krkom a ovangkolovým hmatníkom.

Zobrazenie 1 až 30 z 198 (7 stránok)