Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Arnolds & Sons AFL-210E

  • Arnolds & Sons AFL-210E
Arnolds & Sons AFL-210E je priečna flauta s postriebreným telom a hlavicou, uzavernými klapkami, Pisoni podlepkami predávaná v komfortnom puzdre.

Medzi základné charakteristiky nástrojov nemeckej značky Arnolds & Sons sú pevné, precízne spracovanie materiálu s dlhou životnosťou, intonácia nástroja a schopnosť reflektovať a podporovať každého ctižiadostivého umelca.


Koncept Terra nástrojov je miesto, kde sa priania stávajú skutočnosťou. Zavedenie profesionálnych funkcií v nástrojoch v priaznivo ekenomických sférach definujú Terra nástroje úplne nové odvetvie nástrojov. Reakcie a intonačné vlastnosti sú založené na zvýšených očakávaniach skúsených hudobníkov a voľba materiálu a prevedenie nástroja dopĺňajú aktraktívnu ponuku aj pre tých náročnejších hudobníkov.

Hodnotiť

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Medzi základné charakteristiky nástrojov nemeckej značky Arnolds & Sons sú pevné, precízne spracovanie materiálu s dlhou životnosťou, intonácia nástroja a schopnosť reflektovať a podporovať každého ctižiadostivého umelca.Koncept Terra nástrojov je miesto, kde sa priania stávajú skutočnosťou. Zavedenie profesionálnych funkcií v nástrojoch v priaznivo ekenomických viac info...


  • 502,00 €

  • Bez DPH: 418,33 €
ks