Hudobnyobchod.sk
Hudobnyobchod.sk

Stagg VL-4/4

Stagg VL-4/4 sú 4/4 akustické husle určené pre začiatočníkov. Telo je vyrobené z masívneho javoru a predná doska z masívneho smreku. Krk huslí a kobylka je vyrobená z javoru. Hmatník, podpera brady a ladiace kolíky sú z ebenizovaného dreva. Na kovovom závese sa nachádzajú 4 mechaniky pre jemné dolaďovanie tónu. Husle sú dodávané spolu s vystuženým nylonovým puzdrom, slákom a kolofóniou.

Značka STAGG bola založená v roku 1995. Pod touto značkou sa predstavujú hudobné nástroje vyrábané podľa návrhov skúsených odborníkov. Vďaka svojej vysokej kvalite uspokojí hudobné nástroje STAGG najnáročnejšie požiadavky každého muzikanta. Široká ponuka obsahuje nepreberné množstvo hudobných nástrojov, od plechových a drevených dychových nástrojov, cez všetky druhy gitár, vrátane elektrických gitár a ďalších strunových nástrojov, až k bubnom a perkusiám.

 

Okrem hudobných nástrojov a ďalšieho príslušenstva značka STAGG dodáva aj produkty spadajúce do kategórie hudobné audio techniky napr mikrofóny, konektory, káble a ďalšie. Vďaka širokej distribučnej sieti sa dá s výrobkami značky STAGG stretnúť v obchodoch s hudobnými nástrojmi po celom svete. Kvalitné hudobné nástroje pre začínajúcich i pokročilých hráčov.

 

Akustické gitaryelektrické gitary a basové gitary, gitarové kombá, tradičné nástroje ako husle, violy, violončelá, kontrabasy, preverené dychové nástrojebicieperkusné nástroje a široká ponuka príslušenstva a doplnkov. To všetko je STAGG.

Hodnotiť

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Značka STAGG bola založená v roku 1995. Pod touto značkou sa predstavujú hudobné nástroje vyrábané podľa návrhov skúsených odborníkov. Vďaka svojej vysokej kvalite uspokojí hudobné nástroje STAGG najnáročnejšie požiadavky každého muzikanta. Široká ponuka obsahuje nepreberné množstvo hudobných nástrojov, od plechových a viac info...


  • Kód produktu: 25022378
  • Výrobca: Stagg
  • Dostupnosť: Skladom
  • 88,90 €

  • Bez DPH: 74,08 €
ks